OTM Engineering Consultancy

OTM Mühendislik Müşavirlik

Sancak Mah. Cidde Cad.  No: 5/1   06550  Çankaya-Ankara-Turkey

phone: +90 312 438 00 91  fax: +90 312 438 00 92  otm@otm-muh.com

 
 

Mekanik Tesisat Tasarım ve Müşavirlik konularında bağımsız olarak hizmet veren OTM Mühendislik, yurt içi ve yurt dışı büyük projelerde edindiği deneyimler ve oluşturduğu seçkin, yetenekli ve tecrübeli kadrosu ile ulusal ve uluslararası standartlara uygun, çeşitli ve fonksiyonel çözümler üretirken, aynı zamanda çevresel ve sürdürülebilirlik (yeşil bina) kavramlarını ön planda tutmakta, yenilikçi teknolojileri projelerinde optimum düzeyde uygulayarak, sağlıklı yarınların yaratılmasına yardımcı olmaya devam etmektedir. 

OTM Mühendisliğin hizmet vermiş olduğu ülkeler; Rusya, Cezayir, Afganistan, Azarbeycan, Cibuti, Irak, Kazakistan, Libya, Nijerya, Rusya, Özbekistan, Türkmenistan ve Türkiye'dir.

 

OTM Engineering is an international independent consulting and design company, offering mainly mechanical services for construction projects (if requested, Architectural, Civil, Structural, Electro-Mechanical services can be provided as a team). Supported by highly experienced and dynamic staff following the latest improvements and construction techniques, we have successfully completed projects and have provided consultancy in various international projects on following countries; Russia, Algeria, Afghanistan, Azerbaijan, Djibouti, Iraq, Kazakhistan, Libya, Nigeria, Uzbekistan, Turkmenia and Turkey.

TANITIM

PORTFOLIO

OTM Mühendislik, mekanik tesisat sistemleri ile ilgili hizmet üretmek amacıyla Onur Tuğa tarafından 2002 yılında Ankara'da kurulmuştur. ODTÜ'de Makina Yüksek Mühendisliği eğitimi almış olan Tuğa, sektörde önde gelen firmalarda gerçekleştirilen büyük projelerde edindiği deneyimler ve oluşturduğu seçkin kadrosu ile sınırsız müşteri memnuniyetini her aşamada temel ilke olarak benimsemektedir.

 

OTM Engineering was founded in 2002 by M.Sc.Mechanical Engineer Onur Tuğa. Professional design and support personnel work as a team to produce designs and construction documents that are clear, economic, concise and meet the needs of our clients. Our goal is to fully understand our customers' needs and provide outstanding service.

Hakkımızda / Who We Are

Website Created & Hosted with Doteasy Web Hosting Canada